У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

не то

27 вересня 2019, 16:10, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО З 30.03 НА 20.04. ВСІ КВИТКИ ДІЙСНІ ТА ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.

 

Ознайомитися з умовами повернення

 

За допомогою даної події Ви можете протестувати покупку і отримання квитка на нашому сайті, пройти всі етапи вибору місця, способу доставки та оплати всього за 1 грн.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Біла Церква.

не то відбудеться 27 вересня 2019, 16:10, п’ятниця в ПК «Росава». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.